9-10 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Reymonta w Gołębiewku odbyły się przesłuchania i finały Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Chciałem być” 2026r.
Miło nam poinformować, że uczennice Szkoły Podstawowej w Strzelcach;
Sabina Witkowska z klasy VB
oraz
Maria Witkowska z klasy VIIB
zdobyły Nagrody Główne.
Nagrodzone uczennice przygotowane były przez nauczyciela muzyki pana Piotra Korytkowskiego Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych, artystycznych sukcesów!
/ red. Joanna Kołodziejska- Zespół do spraw promocji szkoły/.
https://www.spstrzelce.pl/index.php/aktual/1189-nagroda-glowna-w-miedzynarodowym-festiwalu-piosenki-polskiej-2026r#sigFreeId8b0aef3383

