logo-fundusze europejskie      logo-bip-szkoła-strzelce

24 IV uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzypowiatowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gostynin w dwóch kategoriach wiekowych- klasy V-VI (Jakub Błaszczak, Miłosz Bujko, Mateusz Gąsowski, Franek Podel, Filip Chmielecki, Antek Wojtasiak, Adam Lenartowski) i VII-VIII (Sandra Twardowska, Jakub Cukier, Kamil Gołębiewski, Michał Przyłucki, Filip Rosiński, Mateusz Stokfisz, Szymon Wróblewski, Mateusz Żydowo). Mistrzami w swojej kategorii zostali chłopcy z rocznika V-VI! W najstarszej kategorii po bardzo wyrównanej walce zajęliśmy IV miejsce. W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy znakomite II miejsce. BRAWO!

 

Projekt i wykonanie Szkoła Podstawowa w Strzelcach (woj. łódzkie)