Uczniowie klasy IIb z ogromną radością przyjęli wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody w konkursie organizowanym przez Radę Rodziców, działającą w Szkole Podstawowej w Strzelcach. Dzięki 100% wpłatom na fundusz RR, dzieci miały możliwość udziału w warsztatach w ,,Wytwórni lizaków”w Kutnie, zwiedzić Muzeum Pałac Saski oraz pospacerować ulicą Królewską, aby obejrzeć urokliwe kamieniczki, zabytkowy Kościół św. Wawrzyńca oraz pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Strzelcach składają uczniowie klasy IIb, wychowawca oraz rodzice.
https://www.spstrzelce.pl/index.php/aktual/1194-nagroda-glowna-z-rak-rady-rodzicow#sigFreeIde12e48d08c

