6 maja odbył się Finał Powiatowy w Piłce Nożnej Chłopców rozgrywany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie zajęli w nim IV miejsce. Skład drużyny: Szymon Wróblewski, Jakub Cukier, Kamil Gołębiewski, Filip Rosiński, Michał Przyłucki, Mateusz Żydowo, Mateusz Stokfisz.
https://www.spstrzelce.pl/index.php/aktual/1196-iv-miejsce-w-powiecie#sigFreeIdd3d94202ab

